Odwiedza nas:

Naszą witrynę przegląda teraz
 264 Zarejestrowanych i 1 Ukryty i 118 gości

Statystyki online

Download speed:

Logowanie 

Wybieramy

Ile pobrałeś filmów z meel ?
 
2016 Skala szarości PL.720p.BluRay.x264.AC3-BiDA / Lektor PL
Ocena użytkowników: / 18
SłabyŚwietny 

2016 Skala szarości PL.720p.BluRay.x264.AC3-BiDA / Lektor PL

Skala szarości film download

lubie film Skala szarości za darmo z facebooklubie film Skala szarości
Skala szarości online
Spełniony rodzinnie i zawodowo architekt przeżywa wewnętrzny kryzys. Odsuwa się od żony i syna, aby zastanowić się nad życiem. W międzyczasie otrzymuje ważne zlecenie, w którym pomóc ma mu młody, intrygujący nauczyciel historii. Pomiędzy mężczyznami zaczyna rozwijać się niespodziewane uczucie.Spełniony rodzinnie i zawodowo architekt przeżywa wewnętrzny kryzys. Odsuwa się od żony i syna, aby zastanowić się nad życiem. W międzyczasie otrzymuje ważne zlecenie, w którym pomóc ma mu młody, intrygujący nauczyciel historii. Pomiędzy mężczyznami zaczyna rozwijać się niespodziewane uczucie.Spełniony rodzinnie i zawodowo architekt przeżywa wewnętrzny kryzys. Odsuwa się od żony i syna, aby zastanowić się nad życiem. W międzyczasie otrzymuje ważne zlecenie, w którym pomóc ma mu młody, intrygujący nauczyciel historii. Pomiędzy mężczyznami zaczyna rozwijać się niespodziewane uczucie.

chomikuj


OGLĄDAJ Z PLAYEREM:
Skala szarości PL.720p.BluRay.x264.AC3-BiDA / Lektor PL

Do oglądania wymagany jest Flash Player w wersji 10.0 lub nowszej oraz łącze o przepustowości min. 512 kb/s (zalecana 6 Mb/s dla HD 1080).
Tags: Skala szarości download, film online po polsku, filmy online, Skala szarości online filmy, pobieranie filmów, program do filmów, pobierz film Skala szarości, Skala szarości film download, Skala szarości za darmo, Skala szarości darmowe filmy, filmy download, darmowy film za Skala szarości, film online Skala szarości , ściągać darmo, pobierz za darmo Skala szarościSkala szarości za darmo

DOWNLOAD DLA ZALOGOWANYCH .
Skala szarości PL.720p.BluRay.AC3.x264-LLO.mkv

Nie jesteś użytkownikiem ?
Kliknij TUTAJ aby założyć Darmowe Konto

 
2016 Spotlight PL.720p.BluRay.x264.AC3-BiDA / Lektor PL
Ocena użytkowników: / 22
SłabyŚwietny 

2016 Spotlight PL.720p.BluRay.x264.AC3-BiDA / Lektor PL

Spotlight film download

lubie film Spotlight za darmo z facebooklubie film Spotlight
Spotlight online
"Spotlight" to filmowy zapis wstrząsającej historii, która miała miejsce naprawdę. Nagrodzeni Pulitzerem dziennikarze śledczy gazety "Boston Globe" dotarli do przerażających i szokujących danych na temat konsekwentnie tuszowanej siatki pedofilskiej w Kościele katolickim, składającej się z ponad 70 księży. Historia zbulwersowała świat w 2002 roku. Ale odkrycia dziennikarzy były zaledwie wierzchołkiem góry lodowej... Tuż po objęciu stanowiska, nowy szef "Globe'a", Marty Baron (Liev Schreiber), kieruje dziennikarzy do zajęcia się sprawą księdza oskarżonego o seksualne wykorzystywanie dzieci na przestrzeni 30 lat. Świadomi delikatności i społecznego oddźwięku, jaki będzie wiązał się ze skandalem, reporterzy zagłębiają się w sprawę. Zespół tworzą: Walter "Robby" Robinson (Michael Keaton), Sacha Pfeiffer (Rachel McAdams), Michael Rezendes (Mark Ruffalo) oraz Matt Carroll (Brian d’Arcy James). Rozpoczyna się dziennikarskie śledztwo, którego wyniki zbulwersują cały świat i wstrząsną Ameryką. Dziennikarze kontaktują się z adwokatem ofiar (Stanley Tucci), docierają do dorosłych, którzy byli molestowani w dzieciństwie. Wkrótce okazuje się, że sprawa jest większa, niż ktokolwiek na początku przypuszczał, ociera się o władze kościelne, które przez lata tuszowały przestępstwa.

chomikuj


OGLĄDAJ Z PLAYEREM:
Spotlight PL.720p.BluRay.x264.AC3-BiDA / Lektor PL

Do oglądania wymagany jest Flash Player w wersji 10.0 lub nowszej oraz łącze o przepustowości min. 512 kb/s (zalecana 6 Mb/s dla HD 1080).
Tags: Spotlight download, film online po polsku, filmy online, Spotlight online filmy, pobieranie filmów, program do filmów, pobierz film Spotlight, Spotlight film download, Spotlight za darmo, Spotlight darmowe filmy, filmy download, darmowy film za Spotlight, film online Spotlight , ściągać darmo, pobierz za darmo SpotlightSpotlight za darmo

DOWNLOAD DLA ZALOGOWANYCH .
Spotlight PL.720p.BluRay.AC3.x264-LLO.mkv

Nie jesteś użytkownikiem ?
Kliknij TUTAJ aby założyć Darmowe Konto

 
2016 Gęsia skórka PL.720p.BluRay.x264.AC3-BiDA / Lektor PL
Ocena użytkowników: / 21
SłabyŚwietny 

2016 Gęsia skórka PL.720p.BluRay.x264.AC3-BiDA / Lektor PL

Gęsia skórka film download

lubie film Gęsia skórka za darmo z facebooklubie film Gęsia skórka
Gęsia skórka online
Po przeprowadzce do małego miasteczka Zach zaprzyjaźnia się z Hanną. Ich znajomość oparta jest początkowo na niewyjaśnionej tajemnicy, którą nieufna dziewczyna nie chce się podzielić. Sytuacja zmienia się diametralnie, kiedy Zach poznaje ojca Hanny – R.L. Stine’a (Jack Black), twórcę książek dla dzieci. Niestety, chłopak przypadkowo uwalnia zamieszkujące karty powieści Stine’a duchy i potwory, które opanowują miasteczko. Czy Zachowi, Hannie i pisarzowi uda się zagonić je z powrotem do świata baśni? Film oparty na podstawie bestsellerowej serii książek pod tym samym tytułem, autorstwa R.L. Stine’a.

chomikuj


OGLĄDAJ Z PLAYEREM:
Gęsia skórka PL.720p.BluRay.x264.AC3-BiDA / Lektor PL

Do oglądania wymagany jest Flash Player w wersji 10.0 lub nowszej oraz łącze o przepustowości min. 512 kb/s (zalecana 6 Mb/s dla HD 1080).
Tags: Gęsia skórka download, film online po polsku, filmy online, Gęsia skórka online filmy, pobieranie filmów, program do filmów, pobierz film Gęsia skórka, Gęsia skórka film download, Gęsia skórka za darmo, Gęsia skórka darmowe filmy, filmy download, darmowy film za Gęsia skórka, film online Gęsia skórka , ściągać darmo, pobierz za darmo Gęsia skórkaGęsia skórka za darmo

 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 5 z 587
 

Free download

Z którego z obsługiwanych serwerów najczęściej pobierasz filmy?
 

| filmy hd download | profesjonalne wzory cv
stat4u


filmy online, filmy, filmy on line, seriale online, darmowe filmy, seriale on line, filmy za darmo, filmy z lektorem, kino online, premiery kinowe, nowości filmowe, filmy download, filmy, seriale download, darmowe filmy, seriale on line, filmy za darmo, filmy z lektorem, kino download