Odwiedza nas:

Naszą witrynę przegląda teraz
 60 Zarejestrowanych i 154 gości

Statystyki online

Download speed:

Logowanie 
2015 Most szpiegów PL.720p.DVDRip.AC3.NiOSE.avi download
Ocena użytkowników: / 15
SłabyŚwietny 

2015 Most szpiegów PL.720p.DVDRip.AC3.NiOSE.avi download

Most szpiegów film za Most szpiegówmo download

lubie film Most szpiegów za Most szpiegówmo z facebooklubie film Most szpiegów za Most szpiegówmo z googleplus
Most szpiegów za Most szpiegówmo
Thriller szpiegowski, którego akcja rozgrywa się w okresie Zimnej wojny lat 50. XX wieku. Amerykański prawnik zostaje wysłany przez CIA do Związku Radzieckiego, by pomóc w uwolnieniu przetrzymywanego tam pilota wojskowego.Najnowszy film Stevena Spielberga, thriller szpiegowski, którego akcja rozgrywa się w okresie Zimnej wojny przełomu lat 50-tych i 60-tych XX wieku. Amerykański prawnik zostaje wysłany przez CIA do Berlina Wschodniego, by pomóc w uwolnieniu przetrzymywanego tam pilota wojskowego. W rolach głównych: dwukrotny laureat Oscara Tom Hanks (”Filadelfia”, ”Forrest Gump”), nominowana do Oscara Amy Ryan (”Gdzie jesteś Amando?”, ”Wojna światów”), nominowany do Oscara Alan Alda (”Aviator”, serial TV ”MASH”) i Mark Rylance (”Kochanice króla”, ”Anonimus”).

chomikuj


OGLĄDAJ Z PLAYEREM:
Most szpiegów .PL.480p.BRRip.XViD.AC3

Do oglądania wymagany jest Flash Player w wersji 10.0 lub nowszej oraz łącze o przepustowości min. 512 kb/s (zalecana 6 Mb/s dla HD 1080).
Tags: Most szpiegów download, film online po polsku, filmy online, Most szpiegów online filmy, pobieranie filmów, program do filmów, pobierz film Most szpiegów, Most szpiegów film download, Most szpiegów za darmo, Most szpiegów darmowe filmy, filmy download, darmowy film za Most szpiegów, film online Most szpiegów , ściągać darmo, pobierz za darmo Most szpiegówMost szpiegów za Most szpiegówmo

DOWNLOAD DLA ZALOGOWANYCH .
Most szpiegów PL.720p.BluRay.AC3.x264-LLO.mkv

Nie jesteś użytkownikiem ?
Kliknij TUTAJ aby założyć Most szpiegówmowe Konto

 
2015 Czerwony pająk PL.720p.DVDRip.AC3.NiOSE.avi download
Ocena użytkowników: / 19
SłabyŚwietny 

2015 Czerwony pająk PL.720p.DVDRip.AC3.NiOSE.avi download

Czerwony pająk film za Czerwony pająkmo download

lubie film Czerwony pająk za Czerwony pająkmo z facebooklubie film Czerwony pająk za Czerwony pająkmo z googleplus
Czerwony pająk za Czerwony pająkmo
"Czerwony pająk" to film, którego inspiracją jest historia Karola Kota, seryjnego mordercy działającego w Krakowie w latach 60., znanego też jako "Wampir z Krakowa". Karol z "Czerwonego pająka" jest nastolatkiem takim jak wszyscy - młody, dobrze zbudowany, u progu życia. Pochodzi z dobrego domu, nie ma problemów w szkole, odnosi sukcesy w sporcie, zakochuje się. Wszystko powinno być dobrze, ale nie jest. Punktem zwrotnym w jego życiu jest moment, gdy przypadkiem zostaje świadkiem morderstwa. Kierowany ciekawością, zaczyna śledzić zabójcę. W ten sposób odkrywa mroczną stronę swojej natury, której istnienia nie był świadomy.Życie Karola (Filip Pławiak), przeciętnego nastolatka, zostaje wywrócone do góry nogami w momencie kiedy zostaje on świadkiem morderstwa. To wstrząsające wydarzenie budzi w chłopaku ciekawość, która prowadzi go do tego, że postanawia śledzić zabójcę. Okazuje się nim pewien weterynarz (Adam Woronowicz) dzięki któremu chłopak stopniowo odkrywa drugą stronę swojej osobowości. Między panami rodzi się bardzo silna relacja mistrz-uczeń. Pod okiem mentora Karol przygotowywany jest do popełnienia swojej pierwszej zbrodni.

chomikuj


OGLĄDAJ Z PLAYEREM:
Czerwony pająk .PL.480p.BRRip.XViD.AC3

Do oglądania wymagany jest Flash Player w wersji 10.0 lub nowszej oraz łącze o przepustowości min. 512 kb/s (zalecana 6 Mb/s dla HD 1080).
Tags: Czerwony pająk download, film online po polsku, filmy online, Czerwony pająk online filmy, pobieranie filmów, program do filmów, pobierz film Czerwony pająk, Czerwony pająk film download, Czerwony pająk za darmo, Czerwony pająk darmowe filmy, filmy download, darmowy film za Czerwony pająk, film online Czerwony pająk , ściągać darmo, pobierz za darmo Czerwony pająkCzerwony pająk za Czerwony pająkmo

 
2015 Dobry dinozaur PL.720p.DVDRip.AC3.NiOSE.avi download
Ocena użytkowników: / 23
SłabyŚwietny 

2015 Dobry dinozaur PL.720p.DVDRip.AC3.NiOSE.avi download

Dobry dinozaur film za Dobry dinozaurmo download

lubie film Dobry dinozaur za Dobry dinozaurmo z facebooklubie film Dobry dinozaur za Dobry dinozaurmo z googleplus
Dobry dinozaur za Dobry dinozaurmo
Co by było, gdyby asteroida, której potężne uderzenie miliony lat temu doprowadziło do zagłady dinozaurów, jednak nie uderzyła w Ziemię? W alternatywnej historii, w której dinozaury nie wymarły, młody Apatozaur Arlo wpada do rzeki i zostaje porwany przez jej nurt. Starając się znaleźć drogę powrotną do domu, zaprzyjaźnia się z małym jaskiniowcem o imieniu Bąbel.Co by było, gdyby asteroida, której potężne uderzenie miliony lat temu doprowadziło do zagłady dinozaurów, jednak nie uderzyła w Ziemię? W alternatywnej historii, w której dinozaury nie wymarły, młody Apatozaur Arlo wpada do rzeki i zostaje porwany przez jej nurt. Starając się znaleźć drogę powrotną do domu, zaprzyjaźnia się z małym jaskiniowcem o imieniu Bąbel.Co by było, gdyby asteroida, której potężne uderzenie miliony lat temu doprowadziło do zagłady dinozaurów, jednak nie uderzyła w Ziemię? W alternatywnej historii, w której dinozaury nie wymarły, młody Apatozaur Arlo wpada do rzeki i zostaje porwany przez jej nurt. Starając się znaleźć drogę powrotną do domu, zaprzyjaźnia się z małym jaskiniowcem o imieniu Bąbel.

chomikuj


OGLĄDAJ Z PLAYEREM:
Dobry dinozaur .PL.480p.BRRip.XViD.AC3

Do oglądania wymagany jest Flash Player w wersji 10.0 lub nowszej oraz łącze o przepustowości min. 512 kb/s (zalecana 6 Mb/s dla HD 1080).
Tags: Dobry dinozaur download, film online po polsku, filmy online, Dobry dinozaur online filmy, pobieranie filmów, program do filmów, pobierz film Dobry dinozaur, Dobry dinozaur film download, Dobry dinozaur za darmo, Dobry dinozaur darmowe filmy, filmy download, darmowy film za Dobry dinozaur, film online Dobry dinozaur , ściągać darmo, pobierz za darmo Dobry dinozaurDobry dinozaur za Dobry dinozaurmo

DOWNLOAD DLA ZALOGOWANYCH .
Dobry dinozaur PL.720p.BluRay.AC3.x264-LLO.mkv

Nie jesteś użytkownikiem ?
Kliknij TUTAJ aby założyć Dobry dinozaurmowe Konto

 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 5 z 568
 

Wybieramy

Ile pobrałeś filmów z meel ?
 

Free download

Z którego z obsługiwanych serwerów najczęściej pobierasz filmy?
 

| filmy hd download | profesjonalne wzory cv
stat4u


filmy online, filmy, filmy on line, seriale online, darmowe filmy, seriale on line, filmy za darmo, filmy z lektorem, kino online, premiery kinowe, nowości filmowe, filmy download, filmy, seriale download, darmowe filmy, seriale on line, filmy za darmo, filmy z lektorem, kino download