Odwiedza nas:

Naszą witrynę przegląda teraz
 150 Zarejestrowanych i 154 gości

Statystyki online

Download speed:

Logowanie 
2016 Księga dżungli PL.720p *BluRay/BRRip* / dubbing PL
Ocena użytkowników: / 21
SłabyŚwietny 

2016 Księga dżungli PL.720p *BluRay/BRRip* / dubbing PL

Księga dżungli film download

lubie film Księga dżungli za darmo z facebooklubie film Księga dżungli
Księga dżungli online
Mowgli (Neel Sethi) jest sierotą, wychowywanym przez wilki. Ale dżungla przestaje być bezpieczna dla chłopca, gdy pojawiają się pogłoski o tym, że w puszczy znowu grasuje tygrys Shere Khan (Idris Elba), który poprzysiągł zemstę na ludziach za dawno wyrządzone krzywdy. Wilki, chcąc ratować Mowgliego przed śmiercią, wysyłają go do wioski człowieka. W wyprawie towarzyszy chłopcu jego nauczyciel, czarna pantera Bagheera (Ben Kingsley) i nieco ekscentryczny niedźwiedź Baloo (Bill Murray). Podczas wędrówki Mowgli przeżywa mnóstwo przygód, spotyka hipnotyzującego węża Kaa (Scarlett Johansson), plemię małp oraz jego władcę, króla Louie (Christopher Walken), który ponad wszystko pragnie pojąć tajemnicę rozniecania ognia, znaną jedynie ludzkości.

chomikuj


OGLĄDAJ Z PLAYEREM:
Księga dżungli PL.720p *BluRay/BRRip* / Lektor PL

Do oglądania wymagany jest Flash Player w wersji 10.0 lub nowszej oraz łącze o przepustowości min. 512 kb/s (zalecana 6 Mb/s dla HD 1080).
Tags: Księga dżungli download, film online po polsku, filmy online, Księga dżungli online filmy, pobieranie filmów, program do filmów, pobierz film Księga dżungli, Księga dżungli film download, Księga dżungli za darmo, Księga dżungli darmowe filmy, filmy download, darmowy film za Księga dżungli, film online Księga dżungli , ściągać darmo, pobierz za darmo Księga dżungliKsięga dżungli za darmo

 
2016 Wyznania nastolatki PL.720p.BluRay.x264.AC3-BiDA / dubbing PL
Ocena użytkowników: / 3
SłabyŚwietny 

2016 Wyznania nastolatki PL.720p.BluRay.x264.AC3-BiDA / dubbing PL

Wyznania nastolatki film download

lubie film Wyznania nastolatki za darmo z facebooklubie film Wyznania nastolatki
Wyznania nastolatki online
Lata 70. Nastoletnia Minnie (Bel Powley) mieszka z samotnie wychowującą ją matką (Kristen Wiig) i siostrą w San Francisco i właśnie zaczyna eksperymentować z seksem. Nawiązuje romans z dużo starszym od siebie chłopakiem własnej matki (Alexander Skarsgård), szybko przekonując się o władzy, jaką daje świadomość własnej kobiecości.Lata 70. Nastoletnia Minnie (Bel Powley) mieszka z samotnie wychowującą ją matką (Kristen Wiig) i siostrą w San Francisco i właśnie zaczyna eksperymentować z seksem. Nawiązuje romans z dużo starszym od siebie chłopakiem własnej matki (Alexander Skarsgård), szybko przekonując się o władzy, jaką daje świadomość własnej kobiecości.

chomikuj


OGLĄDAJ Z PLAYEREM:
Wyznania nastolatki PL.720p.BluRay.x264.AC3-BiDA / Lektor PL

Do oglądania wymagany jest Flash Player w wersji 10.0 lub nowszej oraz łącze o przepustowości min. 512 kb/s (zalecana 6 Mb/s dla HD 1080).
Tags: Wyznania nastolatki download, film online po polsku, filmy online, Wyznania nastolatki online filmy, pobieranie filmów, program do filmów, pobierz film Wyznania nastolatki, Wyznania nastolatki film download, Wyznania nastolatki za darmo, Wyznania nastolatki darmowe filmy, filmy download, darmowy film za Wyznania nastolatki, film online Wyznania nastolatki , ściągać darmo, pobierz za darmo Wyznania nastolatkiWyznania nastolatki za darmo

 
2016 Po tamtej stronie drzwi PL.720p.BluRay.x264.AC3-BiDA / lektor PL
Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 

2016 Po tamtej stronie drzwi PL.720p.BluRay.x264.AC3-BiDA / lektor PL

Po tamtej stronie drzwi film download

lubie film Po tamtej stronie drzwi za darmo z facebooklubie film Po tamtej stronie drzwi
Po tamtej stronie drzwi online
Maria (Sarah Wayne Callies) mieszka wraz z rodziną w egzotycznych Indiach. Wiedzie szczęśliwe życie do dnia, w którym jej kilkuletni syn ginie w wypadku samochodowym. Zrozpaczona Maria odkrywa, że istnieje odwieczny rytuał, który pozwala żywym nawiązać ostatni kontakt z umarłymi i pożegnać się z nimi. Wyrusza w podróż do starożytnej świątyni, w której tajemnicze drzwi pełnią rolę portalu między dwoma światami. Na miejscu Maria łamie złożoną wcześniej przysięgę i otwiera drzwi, które miały na zawsze pozostać zamknięte. Narusza tym samym równowagę między życiem i śmiercią, nie zdając sobie sprawy, jakie będą konsekwencje jej czynu.

chomikuj


OGLĄDAJ Z PLAYEREM:
Po tamtej stronie drzwi PL.720p.BluRay.x264.AC3-BiDA / Lektor PL

Do oglądania wymagany jest Flash Player w wersji 10.0 lub nowszej oraz łącze o przepustowości min. 512 kb/s (zalecana 6 Mb/s dla HD 1080).
Tags: Po tamtej stronie drzwi download, film online po polsku, filmy online, Po tamtej stronie drzwi online filmy, pobieranie filmów, program do filmów, pobierz film Po tamtej stronie drzwi, Po tamtej stronie drzwi film download, Po tamtej stronie drzwi za darmo, Po tamtej stronie drzwi darmowe filmy, filmy download, darmowy film za Po tamtej stronie drzwi, film online Po tamtej stronie drzwi , ściągać darmo, pobierz za darmo Po tamtej stronie drzwiPo tamtej stronie drzwi za darmo

 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 5 z 606
 

Wybieramy

Ile pobrałeś filmów z meel ?
 

Free download

Z którego z obsługiwanych serwerów najczęściej pobierasz filmy?
 

stat4u


filmy online, filmy, filmy on line, seriale online, darmowe filmy, seriale on line, filmy za darmo, filmy z lektorem, kino online, premiery kinowe, nowości filmowe, filmy download, filmy, seriale download, darmowe filmy, seriale on line, filmy za darmo, filmy z lektorem, kino download